Prednášajúci

 

Brian Tracy

Brian Tracy

celosvetovo uznávaný autor a expert v oblasti rozvoja osobného potenciálu a osobnej výkonnosti

Brian Tracy je skutočne žijúca legenda. Je prezidentom spoločnosti Brian Tracy International, ktorá sa zameriava na tréning a rozvoj jednotlivcov a organizácií. Pomáha ľuďom dosiahnuť ich podnikateľské a osobné ciele rýchlejšie a ľahšie ako si dokážu predstaviť, že je možné. Brian Tracy pracoval s viac ako 1000 rôznymi spoločnosťami a jeho viac ako 5000 prednášok si vypočulo viac ako 5 000 000 ľudí v 72 krajinách po celom svete. Ako rečník každoročne inšpiruje viac ako 250 000 ľudí na všetkých kontinentoch. Brian už 30 rokov študuje, skúma a pôsobí ako poradca a vizionár v oblastiach ekonomiky, biznisu, psychológie a časového manažmentu. Je opakovane najlepšie predávajúcim autorom a za svoju kariéru napísal viac ako 70 kníh a mnohé z nich boli preložené do desiatok jazykov. Vytvoril a podieľal sa na tvorbe viac ako 300 audio a video programov, zahŕňajúc aj celosvetovo uznávaný audio-program „Psychológia dosahovania“, ktorá bola preložená do viac ako 28 jazykov a dodnes je základom tréningu zamestnancov v mnohých medzinárodných spoločnostiach. Využite jedinečnú možnosť vypočuť si „žijúcu legendu“ a získajte overené techniky a nástroje, ako môžete uzavrieť viac predajov a ako sa z vás môže stať top predajca.

 

Jan Mühlfeit

Jan Mühlfeit

globálny stratég, kouč a mentor, 25 rokov pracoval s Billom Gatesom

Jan Mühlfeit je globálny stratég, kouč a mentor. Z pomerne skromných českých pomerov sa dokázal vypracovať až na samotný vrchol. Jan má za sebou veľmi úspešné budovanie tímov a organizácií v priebehu svojho takmer 22 ročného pôsobenia v spoločnosti Microsoft. Pod jeho vedením bol Microsoft v Českej a Slovenskej republike jednou z najlepších pobočiek na svete. Počas poslednej fázy svojej kariéry (2007-2014) bol prezidentom Microsoft Corporation pre celú Európu. Na základe svojich globálnych skúseností Jan vytvoril pomerne jedinečnú metodiku, ako prebudiť potenciál jednotlivcov a firiem, ako si sformulovať svoju osobnú víziu a ako zrealizovať túto víziu pomocou osobnej jedinečnosti. Jan teraz zdieľa tieto vedomosti s ľuďmi po celom svete a to nielen v súkromnom sektore, ale rovnako aj vo verejnom. Jan tiež koučuje vrcholových manažérov z mnohých krajín a kontinentov a je vyhľadávaným globálnym spíkrom na konferenciách významných inštitúcií. Ako sám hovorí, úspech dokázal dosiahnuť vďaka tomu, že dokázal odomknúť nielen svoj potenciál, ale hlavne potenciál ľudí, s ktorými pracoval. Využite teraz jedinečnú možnosť zažiť Jana Muehlfeita naživo a dovoľte, aby vám ukázal , ako môžete odomknúť svoj potenciál a potenciál ľudí okolo vás.

 

David Kirš

David Kirš

vizionár, lektor, expert na infomarketing

David Kirš sa narodil v Brne, je podnikateľom, vizionárom, lektorom a tiež investorom, ktorý sa v 11 rokoch zamiloval do počítačov. Ale až v roku 2011, po štúdiu na VUT v Brne a po 10 rokoch práce vo veľkoobchode začal podnikať. Odišiel do USA, kde študoval s expertami na infomarketing a predaj na internete, aby sa v roku 2012 dostal na Bali, kde ako hovorí, mu to všetko konečne došlo. Po jeho návrate sa spustila lavína a dnes jeho online kurzy a školenia pre podnikateľov zakúpilo viac ako 5200 ľudí, internetovú komunitu číta cez 120 000 ľudí. Dnes je majiteľ Firmy 2.0, je autorom knihy Miliónový email a prevádzkovateľom online platformy SmartSelling. Drží niekoľko rekordov v online predaji (200 000 Euro za 24h). Okrem vzdelávacích programov pre firmy, tvorí projekty osobného rozvoja, je spoluzakladateľ nadačného fondu Šťastné Česko. Žije so svojou ženou Alicou v Brne a má dcéru Klárku. Hovorí: "Baví ma spájať nespojiteľné."

 

Cheryl Chapman

Cheryl Chapman

majster verejného rečnenia

Cheryl Chapman je známa tým, že je jedným z najproduktívnejších rečníckych koučov - mentorovala viac ako tisícky účastníkov po celom svete za použitia systému "Jet Set Speaker System ™" od Andyho Harringtona. Andy Harrington zdieľal pódia s ľuďmi, ako sú Sir Richard Branson, Anthony Robbins, Sir Alan Sugar, Brian Tracy, Paul McKenna, Bob Proctor, Bill Clinton a Donald Trump. Cheryl Chapman sa od doby, kedy ako poslucháčka pred štyrmi rokmi navštívila seminár, dostala do pozície Andyho najlepšieho kouča a trénera. Je medzinárodným motivačným rečníkom a za posledných 12 mesiacov zdieľa s Andym pódia v Singapure, Malajzii, Austrálii, Južnej Afrike, Kanade, Európe a v Spojenom kráľovstve. Andyho a Cherylina vášeň je vo zvyšovaní ľudského potenciálu prelomením limitujúceho myslenia. Jet Set Speaker System - ukazuje, ako vytvoriť dokonalý biznis verejného rečnenia pomocou niekoľkých jednoduchých, ale účinných stratégií: ÚČINOK - Odhaľte, ako si vytvoriť silnú prítomnosť, zatiaľ čo zostanete v stave pohodlia, kde ste sebaistí a na pódiu ste v súlade sami so sebou, čím vždy podáte maximálny výkon, kedykoľvek budete hovoriť. INFORMOVAŤ - Staňte sa okamžitou autoritou so svojím vlastne navrhnutým riešením a originálny značkou. Užite si slobodu prejavu spojeného s jasným zameraním na úlohu, tému a čas. INŠPIROVAŤ - Naučte sa vtiahnuť svoje publikum do deja a vyslať ho na epické dobrodružstvo, bez toho aby opustilo miestnosť. Chytro prepájajte subtílne správy do rôznych príbehov, ktoré hovoria o hlbšie pravde a pozdvihnú tak ducha celého publika. OVPLYVNIŤ - Uvedomte si svoju schopnosť stať sa agentom zmien, vytvárajte a odovzdávajte taký obsah, ktorý pretrvá. Bežte za hranice jednoduchého odovzdania informácie. Objavte tajomstvo, ako uľahčiť skutočné a dlhotrvajúci transformácie pre svoje publika po celom svete. PRÍJEM - Získajte zručnosť, ako zaobaliť vaše znalosti do neodolateľné ponuky vysoko kvalitných produktov a programov, ktoré keď budú ľudia vlastniť a využívať, budú z nich nadšení. Doslova pobeží do zadnej časti miestnosti, aby si ich od vás kúpili.

 

Andy Winson

Andy Winson

Trenér, mentor a motivátor v oblasti ľudského potenciálu a prosperity

Ako malé dieťa bol vedený k športom a bojovému umeniu. Pravidelným tréningom a denno dennou drinou v sebe vypestoval návyk trpezlivosti a vytrvalosti. Už počas vysokej školy skúšal obchodovať. Voňavky, kozmetika, výrobky do kuchyne, či výživové doplnky. Už vtedy si začal uvedomovať, že mať dostatok peňazí a dosiahnuť finančnú slobodu je otázka stratégie a akcie. Trénoval ľudí nielen v telocvični a vo fitness centre, ale aj v školiacich miestnostiach. Motivoval ich a pracoval s nimi na zlepšení ich života. Je priekopník a tréner NLP na Slovensku a tvorca transformačných tréningov, kde učí ľudí žiť život, po ktorom túžia. Počas svojej viac ako 15 ročnej praxe vo finančníctve uzatvoril s jeho tímom viac ako 65000 finančníckych zmluv a dlhodobo si držal titul najlepšieho obchodníka. Je autorom knižného bestselleru „Mysli, konaj, zbohatni” a najnovšieho radu profesinálnych tréningov Majster Predaja a Majster Pódií. Online svet dobyl úspešným Česko – Slovenským programom Makač vs. Boháč, zameraného na efektívne narábanie s peniazmi. To, čo robí, vníma ako svoje poslanie. Keď vidí, ako ľudia v sebe objavujú nekonečnú vnútornú silu. Keď dokážu s ľahkosťou prekonávať náročné životné výzvy. Keď spoločne s nimi objavuje ich talenty a danosti. To je to, prečo pomáha ľuďom dosahovať ich ciele už viac ako 20 rokov.

 

Jakub Rajkiewicz

Jakub Rajkiewicz

expert na efektívnu komunikáciu v biznise, tréner predaja

Vo veku 25 rokov získal najvyššie predajné výsledky v jednej z najznámejších poľských bánk. Všetko vďaka tomu, že si vo veľmi skorom štádiu kariéry uvedomil, že na dosiahnutie úspechu v akomkoľvek odbore treba poznať svoj potenciál a efektívne komunikovať. Zistil však, že pracovať pre niekoho nie je jeho osud. Dnes je spoluzakladateľ dvoch rýchlo rastúcich spoločností. Bol jedným z rečníkov na evente počas návštevy Anthonyho Robbinsa v Poľsku. Okrem toho je trénerom predaja a komunikácie. Je prezidentom školiacej spoločnosti WE YOU v Poľsku.

 

Robert Zagożdżon

Robert Zagożdżon

podnikateľ, mentor, líder a vizionár

Robert Zagozdzon je podnikateľ, líder, kouč, mentor a predovšetkým vizionár. Ako podnikateľ vždy vyhľadával spôsoby, ako založiť nielen firmu, ale celé skupiny firiem a tak dokázal využiť mnohé príležitosti vytvorené zmenami v Európe. Robert založil firmy v rôznych sektoroch od energetiky až po osobný rozvoj a iba za 3 krátke roky sa mu podarilo vybudovať skupinu firiem s hodnotou viac ako 100 miliónov eur. Robert tvrdí, že toto by sa mu nikdy nepodarilo, ak by nenašiel súlad medzi osobným a pracovným životom a ak by nedbal na tréning zamestnancov. Podľa jeho názoru je najlepšou investíciou a zároveň garanciou úspechu v biznise investovanie do ľudí, pretože Robert verí, že je to práve ľudský faktor a vzdelanie, ktoré vytvárajú skutočnú trhovú výhodu. Robert verí v spojenie tela a ducha a za týmto účelom tiež založil postupne 5 meditačných stredísk v Poľsku, v Českej republike a na Slovensku a aktívne tieto strediská podporuje. Taktiež pôsobí v rôznych odvetviach ako kouč, mentor a líder a je zástanca myšlienky, že úspech v biznise nie je žiadna náhoda, ale je to výsledok vedomých rozhodnutí.

 

Ma Prem Kaveesha

Ma Prem Kaveesha

terapeutka Ayurvedy, zdravého životného štýlu, facilitatórka meditácií

Ma Prem Kaveesha sa narodila vo Švédsku, zasvätila svoj život vnútornému rastu a skúmaniu všetkých vôní a odtieňov života. Keď mala 12 rokov, začala svoju spirituálnu cestu skríningom meditácie a jogy. Nasledovaním hlasu svojho srdca a viery, že ju správne povedie, sa v 20 rokoch rozhodla, že sa presťahuje do Indie. Bol to skok do neznáma a multidimenzionálne dobrodružstvo malo svoj počiatok! Život ju zaviedol ďaleko do divočiny indickej púšte, kde nasledujúcich 15 rokov splynula s ťažkým životom dávnych pastierov. A vysvetľuje to slovami: "Tie roky boli drsné, ťažké a plné výziev, ale bolo krásne žiť v blízkosti s prírodou a s ľuďmi, ktorí majú blízko k ľudskej prirodzenosti a svojim srdciam. Bola to neoceniteľná skúsenosť učiť sa o ŽIVOTE samotnom, a poučiť sa o svoje vnútorné prirodzenosti, objavenie reality nad rámec ilúzií, intelektu a identifikáciou reality za hranicami zóny komfortu. A to ako sveta vonkajšieho, tak aj vnútorného. Nesmierne mi to pomohlo rast." Po pätnástich rokoch sa presunula do Himalájí a túžila po tom, aby sa ešte hlbšie ponorila do indickej múdrosti o vedách vnútorného sveta a vedomia. Štúdium Ayurvedy veľmi ladila s tým, čo cítila ako zásadný prvok pre vnútornú cestu. Medzitým sa ponorila do meditácie, tanca, hudby a obdobia ticha. Už päť rokov spoločne so svojím milovaným Swami Prem Keerti riadi centrum, ktoré kombinuje metódy meditácie a Ayurvedy do liečebných procedúr, starajúcich o celú bytosť. Organizujú workshopy ako v Indii, ako aj v Európe. Mnoho ľudí bolo inšpirovaných, aby žili svoj život naplno, intenzívne a radostne ako je to len možné, a posúvali sa smerom k vnútornej slobode a bohatstvu. "Každý na tejto planéte má túžbu rásť, rozvíjať sa a vyjadriť svoju pravú prirodzenosť. To je jediná skutočná sloboda a tej túžbe by mala byť daná príležitosť. Vnútorné bohatstvo znamená vlastniť vyššie hodnoty; živosť, integrita, vedomie, dôvera, láska a radosť. To môžete nájsť len sami v sebe. Pohybovaním sa vo vnútri a vyživovaním vašej bytosti znamená utváranie vášho života, ktorý prekvitá."

 

Renata Angelo

Renata Angelo

koučka, lektorka, napísala bestseller s Brianom Tracym

Renata je koučka, lektorka, spisovateľka a riaditeľka troch firiem. Svoje kurzy usporadúva po celom svete. Prednášala na Griffith University v Austrálii, bola rečníkom vzdelávacích konferencií v Bulharsku a Macedónsku a koučuje v USA a v Česku. Ako lektorka firemných programov pôsobila v Nemecku, Taliansku, Rusku, Poľsku, Holandsku a v ďalší krajinách a prednášala pre také firemné giganty ako AXA, IKEA, Unicredit banka a mnoho ďalších. Renata je autorkou niekoľkých publikácií a v roku 2011 vydala spoločne s Brianom Tracym dve knihy, ktoré sa stali okamžite bestsellerom. Jedna vyšla v Čechách pod názvom „Nový začiatok“ a druhá v USA pod názvom „Pushing to the Front“. Renata je tiež expertkou na mentálne techniky, NLP, prácu s podvedomím a na zmenu paradigiem. Má druhý stupeň Reiki, praktikuje jogu a meditáciu. Po ťažkej havárii na motorke bola na vozíčku. 3 roky zápasila s chronickými bolesťami chrbta a bola dokonca diagnostikovaná s čiastočnou trvalou invaliditou. Renata verí, že hranice ľudských možností sú oveľa ďalej, ako si dokážeme predstaviť. Na svojej prednáške bude rozprávať o svojom príbehu, o svojom „novom začiatku“, o spolupráci s Brianom Tracym a ako to môže pomôcť vám, aby ste prekonali vaše limity a vytvorili si skutočne jedinečný život.

 

Martin Mažár

Martin Mažár

expert na predaj a psychológiu predaja

Martin Mažár je expert na predajné techniky a psychológiu predaja. Pomáha obchodníkom a podnikateľom zvyšovať predaj, aby za ten istý čas práce zarobili viac peňazí. Svoje skúsenosti získal počas 15-ročnej praxe v maloobchode a v priamom predaji. Dlhé roky patril medzi TOP obchodníkov vo firme na Slovensku. Bežne predával 3- až 4-krát viac než bežní obchodníci. Posledných 8 rokov sa venuje trénovaniu obchodníkov. Za ten čas ich vyškolil viac ako 25000. Pravidelne píše blog expertnapredaj.sk, za čo získal ocenenie v súťaži Bloger roka. Je známy tým, že školí len to, čo sám používa v praxi.

Dátum

       23.4. 2016 a 24.4.2016

 

Registrácia: od 07:00 h.
Čas: od 09:00 do 19:00 h.
Obedová prestávka: 13:00 - 14:00 h.

Miesto

Top Hotel Praha

Blažímská 1784/4, 149 00, Praha 4 -Chodov, Česká republika
www.tophotel.cz

Ubytovanie nie je v cene seminára, ale môžete si ho zarezervovať tu.

Špeciálna cena vstupeniek platí ešte

 

 

 

Organizátor podujatia

Partneri

Chcete sa stať partnerom tejto konferencie? Kontaktujte nás.

Kontakt a podpora:

+421 944 375 495 
info@soulofbusiness.sk

Fakturačné údaje:

Soul of Business, s.r.o.
Budovateľská 327
925 51 Šintava, Slovensko

IČO: 359 59 835
IČ DPH: SK202 208 8629